Torby papierowe Zero Waste

Torby papierowe towarzyszą nam w zasadzie każdego dnia. Począwszy od torebek na pieczywo w sklepie, przez papierowe torby na zakupy, na torebkach prezentowych kończąc. Wiele osób obawia się o trwałość papieru w kontekście noszenia zakupów czy przechowywania w nich czegoś. Dobrze wykonana torebka papierowa udźwignie jednak bez problemu nawet kilka kilogramów. Może więc być bardziej wytrzymała niż foliowe czy plastikowe torby. W dodatku nosi się ją o wiele wygodniej – nie wpija się w dłoń.

Jeszcze jedna, ogromna różnica między nimi a innymi rodzajami toreb to wpływ na środowisko. Papierowe torby są solidniejsze, mają więcej zastosowań, a do tego szybko ulegają biodegradacji w naturalnych warunkach. Nie szkodzą więc przyrodzie.

W kategorii torby papierowe znajdziesz ich szeroki asortyment, zarówno na potrzeby własne, jak i firmowe. Produkty różnią się od siebie nie tylko rozmiarami, ale także gramaturą papieru, rodzajem uchwytów i zastosowaniem. Wśród nich torebki prezentowe (bez nadruków), zakupowe, do pakowania drobnych przedmiotów oraz do lokali gastronomicznych, oferujących żywność na wynos. Torby papierowe zero waste tworzone są z papieru makulaturowego, który po zużyciu może zostać ponownie poddany recyklingowi. Brak nadruków i dodatku sztucznych materiałów sprawia, że torby są praktyczne dla użytkownika, a przy tym bezpieczne dla środowiska. Bądź bardziej eko – i to niewielkim kosztem. Torby papierowe zero waste to wygoda, ekologia, szerokie zastosowanie i oszczędność jednocześnie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl