Tektura falista karton 50 cm Tektura falista karton 50 cm
Producent: GTP
Cena: 28,00 zł (netto: 22,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura falista karton 80 cm Tektura falista karton 80 cm
Producent: GTP
Cena: 45,00 zł (netto: 36,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura falista dwustronna 100 cm Tektura falista dwustronna 100 cm
Producent: GTP
Cena: 52,50 zł (netto: 42,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura  falista 120 cm Tektura falista 120 cm
Producent: GTP
Cena: 64,00 zł (netto: 52,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura falista 150 cm Tektura falista 150 cm
Producent: GTP
Cena: 84,30 zł (netto: 68,54 zł )
szt.
zobacz więcej

Tektura falista może wydawać się z pozoru mało praktyczna. Jest jednak materiałem o doskonałej trwałości i elastyczności, dzięki czemu można znaleźć dla niej o wiele więcej zastosowań niż może wydawać się w pierwszej chwili.

Tektura falista zero waste w naszym asortymencie to produkt uzyskany z recyklingu, a także nadający się do dalszej reprodukcji. Nie posiada nadruków ani sztucznych dodatków, dzięki czemu jest w całości materiałem ekologicznym.

Nie oznacza to jednak, że jest słabej jakości – wręcz przeciwnie, tektura jest solidna i doskonale wykończona. Dzięki temu znajdzie zastosowanie nie tylko w sklepach i dla potrzeb gospodarki, ale przyda się również na domowy użytek.

Nadaje się do pakowania, owijania czy przekładania towaru, szczególnie delikatnego. W warunkach domowych także znajdzie zastosowanie. Przekładka do ubrań w szafie czy zabezpieczenie delikatnych przedmiotów to tylko kilka z wielu pomysłów na jej wykorzystanie. Przyda się również jako materiał zabezpieczający (na przykład w trakcie malowania czy napraw, a także w garażu i na ogródku).

W tej kategorii znajdziesz tekturę w formie rolek, o różnych wymiarach: 50, 80, 100, 120 i 150 cm. Tektura dostępna jest zarówno w postaci jednostronnej jak i dwustronnej.

Wszystkie produkty w kategorii zero waste to drugie życie surowców poddawanych recyklingowi, które po zużyciu również mogą zostać odzyskane i ponownie wykorzystane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl