Tektura falista karton 50 cm Tektura falista karton 50 cm
Producent: GTP
Cena: 47,39 zł (netto: 38,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura falista karton 80 cm Tektura falista karton 80 cm
Producent: GTP
Cena: 68,45 zł (netto: 55,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura falista dwustronna 100 cm Tektura falista dwustronna 100 cm
Producent: GTP
Cena: 93,41 zł (netto: 75,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura  falista 120 cm Tektura falista 120 cm
Producent: GTP
Cena: 103,66 zł (netto: 84,28 zł )
szt.
zobacz więcej
Tektura falista 150 cm Tektura falista 150 cm
Producent: GTP
Cena: 150,71 zł (netto: 122,53 zł )
szt.
zobacz więcej

Tektura falista Zero Waste

Tektura falista może wydawać się z pozoru mało praktyczna. Jest jednak materiałem o doskonałej trwałości i elastyczności, dzięki czemu można znaleźć dla niej o wiele więcej zastosowań niż może wydawać się w pierwszej chwili.

Tektura falista zero waste w naszym asortymencie to produkt uzyskany z recyklingu, a także nadający się do dalszej reprodukcji. Nie posiada nadruków ani sztucznych dodatków, dzięki czemu jest w całości materiałem ekologicznym.

Nie oznacza to jednak, że jest słabej jakości – wręcz przeciwnie, tektura jest solidna i doskonale wykończona. Dzięki temu znajdzie zastosowanie nie tylko w sklepach i dla potrzeb gospodarki, ale przyda się również na domowy użytek.

Nadaje się do pakowania, owijania czy przekładania towaru, szczególnie delikatnego. W warunkach domowych także znajdzie zastosowanie. Przekładka do ubrań w szafie czy zabezpieczenie delikatnych przedmiotów to tylko kilka z wielu pomysłów na jej wykorzystanie. Przyda się również jako materiał zabezpieczający (na przykład w trakcie malowania czy napraw, a także w garażu i na ogródku).

W tej kategorii znajdziesz tekturę w formie rolek, o różnych wymiarach: 50, 80, 100, 120 i 150 cm. Tektura dostępna jest zarówno w postaci jednostronnej jak i dwustronnej.

Wszystkie produkty w kategorii zero waste to drugie życie surowców poddawanych recyklingowi, które po zużyciu również mogą zostać odzyskane i ponownie wykorzystane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl