Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Rękawice ochronne to produkty, zabezpieczające dłonie podczas wszelkich prac remontowych, budowlanych czy konserwacyjnych. W zależności od specyfiki materiału, z którego zostały wykonane. mogą chronić przed zanieczyszczeniami powietrza, brudem i kurzem, substancjami chemicznymi (np. rozpuszczalnikami), olejami czy smarami.

Wśród produktów oferowanych przez e-GTP znajdziesz: rękawice foliowe HDPE - idealne do pracy wymagającej podstawowej ochrony dłoni, rękawice wampirki - wykonane z elastycznej dzianiny, zakończone ściągaczem powlekane gumą, Rękawice robocze nylonowo - lateksowe i rękawice robocze Dragon.

Rękawice foliowe HDPE wykonane z cienkiej folii sprawdzą się przede wszystkim w gastronomii i na stacjach benzynowych. Znajdą zastosowanie również podczas prac porządkowych w gospodarstwie domowym.

Rękawice wampirki to produkty wykonane z najwyższej klasy dzianiny bawełnianej, powlekanej gumą o chropowatej strukturze. Takie rękawice ochronne to znakomity wybór do pracy w ogrodzie, warsztacie, magazynie czy też budownictwie.

Rękawice robocze Dragon są bardzo wytrzymałe, a przy tym niezwykle wygodne.Nadają się do pracy na budowie, w ogrodzie oraz w przemyśle. Spełniają normy CE

Rękawice robocze nylonowo-lateksowe znajdują zastosowanie w pracach mechanicznych, montażowych, magazynowych, pakowaniu i sortowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl