O firmie

Inwestycja w bezpieczeństwo i wizerunek

Działamy w sektorze opakowaniowym od 1997 roku. Te lata współpracy nauczyły nas, że najważniejszą wartością jest bezpieczeństwo.

Dlaczego bezpieczeństwo jest dla nas ważne?

Bezpieczeństwo to poczucie pewności, gwarancja jego zachowania i samorozwój. To fundamentalna potrzeba nie tylko naszych klientów, ale i każdego człowieka. Właśnie dlatego liczy się ono dla nas podwójnie.

W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone do pakowania zarówno towarów podlegających wysyłce, jak i prezentów, które wręczamy naszym najbliższym. Charakter sprzedawanych przez nas produktów zachęca do wykraczania poza standardowe zastosowania i pozostawia margines dla tworzenia kreatywnych dekoracji oraz wyrobów rękodzielniczych.

Global

Działamy międzynarodowo i odpowiadamy na potrzeby zmieniającego się świata. Środowisko naturalne jest dla nas ważne. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty produkty linii EKO.

Technology

Na własnym przykładzie staramy się usprawnić proces pakowania. Rozumiemy, że proces logistyczny kryje za sobą wiele niewiadomych. Dążymy do przewidzenia nieprzewidzianego i zgodnie z tym wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty. Pracując nad jakością naszych opakowań pragniemy minimalizować straty, które wynikają z uszkodzonego podczas podróży opakowania, a czasem i produktu. Oferujemy wysokiej jakości produkty, kompleksowość w zakresie przygotowania towaru do wysyłki oraz szybką realizację zlecenia.

Prestige

Nasze produkty są dedykowane dla wszystkich osób, które potrzebują wysłać jakikolwiek towar. Wielu spośród naszych klientów to przedsiębiorcy, którym zależy na minimalizacji kosztów przesyłki i jej bezpieczeństwie. Jako część wspólnoty e-commerce rozumiemy, jak bardzo jakość opakowania wpływa na wizerunek sprzedawcy. W ten sposób budujemy prestiż naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl