Nagrody i wyróżnienia
Nagrody i wyróżnienia
 
 
 
Podstawą sukcesu naszej firmy jest zaangażowanie pracowników, którzy wytrwale dążą do zapewnienia klientom produktów i usług najwyższej jakości. Bierzemy czynny udział w branżowych konkursach i plebiscytach. Jesteśmy dumni ze wszystkich nagród i wyróżnień przyznanych nam przez różnorodne organizacje. Poniżej prezentujemy najważniejsze wyróżnienia otrzymane w ostatnim czasie:
  • W 2022 roku otrzymaliśmy nagrodę Perła Biznesu. To prestiżowa nagroda, którą przyznajemy wybranym markom, posiadającym nieskazitelną opinię w internecie oraz wśród swoich klientów.

Polska Perła Biznesu to organizowany przez redakcję Biznes Arena oraz Polski Instytut Promocji Biznesu, konkurs dla najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce. Bazuje on na najbardziej obiektywnych kryteriach, tj. wynikach finansowych.

  • W 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Orły Handlu. To wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy na rynku, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

 

Orły Handlu

 

Pragniemy z radością poinformować, że zostaliśmy laureatami prestiżowej nagrody Orły Handlu 2021. To dla nas ogromne wyróżnienie – znaleźliśmy się wśród najlepszych firm działających w Polsce. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach. To wyjątkowy konkurs, w którym kapitułą oceniającą są klienci. To Państwa oceny umieszczone na portalach takich jak: Google, Panorama firm, Facebook, PKT, czy ZUMI zostają przyporządkowane do poszczególnych firm. Warto zwrócić uwagę, że wyróżnienie jest efektem naszej ciężkiej, systematycznej pracy, którą dostrzegają nasi zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat firmy Ironpack. To dla nas bardzo ważna informacja zwrotna, poświadczająca, że podejmowane przez nas działania spotykają się z uznaniem klientów. Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by utrzymać wysoką jakość produktów i obsługi.

  • W 2021 roku braliśmy również udział w międzynarodowych targach Warsaw Pack, gdzie cieszyliśmy się dużą popularnością wśród potencjalnych klientów!

 

Targi
Targi
Targi
Targi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl