Opcje przeglądania

Trudno wyobrazić sobie wysyłanie paczek czy pakowanie prezentów bez użycia papieru. Najbardziej praktyczny jest szary papier. Choć może wydawać się, że jest mało atrakcyjny wizualnie, to prezenty dla bliskich czy towar dla klientów owinięty właśnie nim w schludny sposób, prezentuje się bardzo elegancko.

Papier pakowy zero waste ma jeszcze jedną, ogromną zaletę: został wyprodukowany z surowców odzyskanych w procesie recyklingu. Po zużyciu zaś może zostać ponownie przetworzony. To bezcenne pod kątem ochrony środowiska i minimalizowania wytwarzania odpadów.

Szary papier pakowy, jaki znajdziesz w tej kategorii, to produkt uniwersalny, o szerokim spektrum zastosowania. Jest stosunkowo sztywny i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu doskonale nadaje się do pakowania i zabezpieczania towaru.

Sprawdzi się także jako przekładka do towaru na półkach czy w magazynie, chroniąc go przed porysowaniem.
Papier pakowy może być również wykorzystany do różnego rodzaju prac ręcznych (np. decoupage), można z niego również tworzyć papierowe torebki. Tego rodzaju papier jest niezastąpionym wypełniaczem do paczek, zapobiegającym przemieszczaniu się i uszkodzeniom towaru w trakcie transportu.

Papier pakowy zero waste, który znajdziesz w tym miejscu, doskonale sprawdzi się także w postaci materiału ochronnego w czasie różnych prac: malowania, lakierowania, szlifowania i innych czynności mogących powodować zabrudzenia. Nadaje się do kontaktu z żywnością. W tej kategorii znajdziesz papier do pakowania paczek i prezentów, o różnej szerokości i gramaturze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl