Papier pakowy to wszechstronny materiał stosowany na wiele sposobów. Najczęściej używa się go do pakowanie kartonów i przedmiotów oraz zabezpieczania ich na czas transportu — nie tylko przed zanieczyszczeniami i kurzem, ale również przed ciekawskim wzrokiem niepowołanych osób. Papier pakowy często stosuje się również w przemyśle, zwłaszcza w magazynach, jako przekładki pomiędzy warstwami towaru na paletach czy „wypełniacza luk” w zbiorczych opakowaniach. Wśród produktów oferowanych przez e-GTP znajdziesz papier pakowy eko, papier pakowy biały oraz szary papier do pakowania paczek.

  • Papier do pakowania eko o gramaturze 80g/m2 to papier pakowy produkowany z makulatury. Dzięki temu jest w 100% z przyjazny środowisku. Służy przede wszystkim do pakowania artykułów przemysłowych. Bywa używany również jako materiał przekładkowy i ochronny, np. podczas prac malarskich i remontowych.
  • Papier do pakowania biały o gramaturze 50g/m2 to znakomity materiał do pakowania przesyłek i prezentów. Dzięki swojej jasnej barwie prezentuje się zdecydowanie bardziej elegancko niż szara wersja.
  • Szary papier pakowy znajduje zastosowanie podczas przeprowadzek (skutecznie zabezpiecza przedmioty wewnątrz kartonów), w czasie prac malarskich i remontowych. Dostępny w wielu gramaturach i szerokościach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl