Koperty to niepozorne, lecz niezbędne w pracy biurowej akcesoria. Umożliwiają nie tylko zabezpieczenie dokumentacji i korespondencji, ale również jej estetyczne opakowanie.

Wśród oferowanych przez GTP produktów znajdziesz standardowe koperty biurowe w formatach C4, C5, C6 (także koperty z paskiem samoklejącym), przylgi kurierskie wykonane z przezroczystej płaskiej folii, koperty bąbelkowe przeznaczone do zabezpieczania delikatnej zawartości i przedmiotów o nietypowej formie i foliopaki kurierskie — wykonane z mocnej folii LDPE chronią zawartość przesyłki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Standardowe koperty biurowe znajdą zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie. Klasyczne, eleganckie świetnie się sprawdzą do wysyłania oficjalnych pism i nieformalnej korespondencji.

Przylgi kurierskie, nazywane również kangurkami to transparentne koperty, umieszczane na ściankach kartonów, pudełek, zgrzewek czy palet. Dzięki swojej konstrukcji doskonale chronią zawartość. Przezroczysta struktura umożliwia jej szybką identyfikację.

Koperty bąbelkowe w rozmiarach A11, B12, C13, D14, E15, F16, G17, H18, I19 i K20 z powodzeniem zmieszczą w sobie przedmioty o niestandardowej formie (np. tekstylia) oraz delikatną, wymagającą zabezpieczenia zawartość.

Foliopaki kurierskie w formatach A3, B4, B5, C4, 3XL, 4XL, 5 XL i 6XL gwarantują bezpieczną wysyłkę towarów. Dzięki czarnemu poddrukowi zawartość jest niewidoczna, a folia LDPE zapewnia wyjątkową trwałość, wytrzymałość i należytą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl