Folia stretch 1kg czarna Folia stretch 1kg czarna
Producent: GTP
Cena: 10,10 zł
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1kg transparent Folia stretch 1kg transparent
Producent: GTP
Cena: 9,36 zł
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5kg czarna Folia stretch 1,5kg czarna
Producent: GTP
Cena: 18,20 zł
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5kg transparent Folia stretch 1,5kg transparent
Producent: GTP
Cena: 17,15 zł
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 3kg czarna Mini Tuleja Folia stretch 3kg czarna Mini Tuleja
Producent: GTP
Cena: 46,10 zł
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5kg transparent x20 szt Folia stretch 1,5kg transparent x20 szt
Producent: GTP
Cena: 337,89 zł
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5 kg czarna 360 szt Paleta Folia stretch 1,5 kg czarna 360 szt Paleta
Producent: GTP
Cena: 6 486,50 zł
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 15kg czarna maszynowa Folia stretch 15kg czarna maszynowa
Producent: GTP
Cena: 237,25 zł
szt.
zobacz więcej

Folia stretch jest produktem o uniwersalnym zastosowaniu. Najczęściej używana do zabezpieczenia i pakowania produktów oraz przesyłek, zapewnia stabilność, ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami. Wyprodukowana z polietylenu o średniej wadze i grubości jest trwała, wytrzymała i bardzo rozciągliwa. Wydajna i łatwa w użyciu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się folie stretch w trzech kolorach (czarna, niebieska i biała), folia stretch mini rap i folia stretch maszynowa. Kolorowe folie stretch (niebieska folia stretch, biała folia stretch i czarna folia stretch) dzięki swojej nieprzezroczystej strukturze skutecznie ukryją zawartość przesyłek i palet. Uniemożliwią tym samym identyfikację kolorów, zmniejszając ryzyko kradzieży. Sprzedawane w rolkach o preferowanej przez klienta wadze.

Folia stretch mini rap pozwala skutecznie zabezpieczyć niewielkie przedmioty różnego pochodzenia. Zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i brudem. Nie pozostawia śladów kleju, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do zabeczenia każdego produktu. Służy do ręcznego pakowania. Sprzedawana z rączką do ręcznego owijania —cięta maszynowo.

Folia stretch maszynowa służy do owijania produktów przy pomocy automatów owijających. Trwała i odporna na uszkodzenia, nadaje się do zabezpieczenia zarówno małych, jak i dużych przesyłek. Czarna lub transparentna, sprzedawana w 5-kg rolkach.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie folie stretch spełniają restrykcyjne normy jakości. Trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia wzorcowo spełniają swoje funkcje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl