Folia bąbelkowa 0,3m 30cm ochronna Folia bąbelkowa 0,3m 30cm ochronna
Producent: GTP
Cena: 10,99 zł
szt.
zobacz więcej
Folia bąbelkowa pęcherzykowa  75cm Folia bąbelkowa pęcherzykowa 75cm
Producent: GTP
Cena: 29,99 zł
szt.
zobacz więcej
Folia bąbelkowa pęcherzykowa 150 cm Folia bąbelkowa pęcherzykowa 150 cm
Producent: GTP
Cena: 59,70 zł
szt.
zobacz więcej

Folia bąbelkowa (znana również jako folia pęcherzykowa) służy do zabezpieczenia delikatnych produktów. Wypełnione powietrzem pęcherzyki gwarantują amortyzację szczególnie kruchych obiektów, a wyjątkowa sprężystość materiału zapewnia szczelne pokrycie przedmiotów o nieregularnych kształtach.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajduje się folia bąbelkowa pęcherzykowa w różnych rozmiarach, o różnej grubości, folia bąbelkowa antystatyczna i czarna folia bąbelkowa dwuwarstwowa.

Folia bąbelkowa antystatyczna to idealny produkt do pakowania urządzeń elektroniki użytkowej (RTV), podzespołów oraz nośników danych. Dzięki swoim właściwościom amortyzacyjnym skutecznie zabezpiecza produkty nie tylko przed wpływem ładunków statycznych, ale również przed wstrząsami, uderzeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ma właściwości izolacyjne i znakomicie dopasowuje się do kształtu zabezpieczanych produktów. Często używana jako wypełnienie wolnych przestrzeni w opakowaniach zbiorczych.

Czarna folia bąbelkowa to idealny produkt do zabezpieczania wartościowych przedmiotów. Jej nieprzezroczysta struktura uniemożliwia identyfikację zawartości przesyłki, zmniejszającym tym samym ryzyko kradzieży. Odporna na rozdarcia skutecznie chroni nie tylko przed wstrząsami, ale również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystywana do pakowania mebli, produktów szklanych i ceramicznych, armatury, sprzętu RTV i AGD.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl